Ljubisa

Closed
ljubisa Posts 1 Registration date Saturday April 5, 2014 Status Member Last seen April 5, 2014 - Apr 5, 2014 at 05:37 PM
Ambucias Posts 47356 Registration date Monday February 1, 2010 Status Moderator Last seen February 15, 2023 - Apr 5, 2014 at 05:43 PM
tg2cfg 


Ladies and Gentlmen!

Ja sam ovog momenta ostao: ?lan
Nemojte mi nesto zameriti ako pogresim. Kao sto je u zivotu nepoznato pri prvom suo?enju tako da ni ja nisam izuzetak i pravim prve korake ka u?enju protokola ponasanja u Vasoj ku?i. Dok ne nau?im, molim za razumevanje jer niko se nije rodio nau?en.
Posto ne znam koliko je karaktera po protokolu predvi?eno ja vyh postavio svoje prvo pitanje sa nadom da se u ovom postovanom Forumu, mogu slobodno postavljati pitanja od osteg zna?aja:
Moze li, po bilo kojoj zakonskoj osnovi, Microsoft Windovs da zabrani instalaciju artiklova moje Mati?ne Ku?e Google.com sa kojom imam potrisani sporazum po kojem sam se obavezao da svoj deo obaveza posteno odradim jer i oni svoje obaveze poslovno i dobro odra?uju i zasluzuju postovanje.Napominjem da sa microsoft Windowsom nikakav pismeni ni bilo koju drugu dogovora nemam niti njihove Usluge n uvozim.oni su preoteli komande ps i n mogu da ih spre?im da svoje artiklove tajno i protv volje mene, kao vlasnika uvoze a drugim proizvo?a?ima ne dozvoljavaju!!!!

..sorry and Best Regards !

1 response

Ambucias Posts 47356 Registration date Monday February 1, 2010 Status Moderator Last seen February 15, 2023 11,168
Apr 5, 2014 at 05:43 PM
Sorry but you must write in English
0